PODRŠKA STUDENTIMA

Policijski sindikat Srbije pruža punu podršku studentskom i protestu građana zakazanom za sutra (sreda) 31.05.2017. godine u 18 časova u Beogradu na Trgu Republike.

Studenti i građani pružili su punu podršku 08.04. na protestu i zahtevima Policijskog sindikata Srbije i Vojnog sindikata Srbije 08.04.2017. godine, gde je na tom veličanstvenom skupu bilo više od 80 000 ljudi i time pokazali i odgovornost i solidarnost sa svojom policijom i vojskom za bolje sutra svih nas.

Stoga, Policijski sindikat Srbije poziva članstvo, simpatizere i zaposlene u MUP-u da svojim prisustvom pokažemo solidarnost i pomognemo studentima i njihovim zahtevima i podsetimo predsednika Aleksadra Vučića na njegova neispunjena obećanja.
Uvek uz narod, uvek za narod!!!

30.05.2017.0001v