Zaštitićemo naše članove, jer je to naš glavni zadatak

Print

Pošteni policajci Srbije ne smeju da budu u strahu da će im se pojavi fotografija u novinama, da će da im se urušava porodica, zbog optužbi koje nisu dokazane.

Upravo je takav slučaj golgote naših kolega iz Šapca. Samo je u Srbiji moguće da su policajci krivi, dok se ne dokaže njihova nevinost, umesto da je obrnuto. Neproverene informacije na granici naučne-fantastike, koje puštaju pojedini neodgovorni mediji, štete policajcima, građanima i na kraju krajeva državi Srbiji.

Pošteni policajci iz Šapca, uz vas smo rame uz rame. Policijski sindikat Srbije će upotrebiti sve zakonske načine da zaštiti svoje članove od progona i da nijedan ne bude više žrtva glasina i ogovaranja. Zaštitićemo naše članove, jer je to naš glavni zadatak.

Vaš PSS

Prijatelji sajta

: