CENTRU 3A ZAŠTITU KORISNIKA BANKARSKIH USLUGA - CHF SRBIJA

Policijski sindikat Srbije pruža punu podršku vašem udruženju, u ostvarivanju ciljeva pravde i pravičnosti.

Na žalost današnjice Srbije, naši potomci će jednog dana učiti da je u 21. veku, dobu globalnih integracija, tehnoloških ekspanzija, naučnih dostignuća i dr., u Srbiji bio čemer i jad. Nekada smo čitali Kafku i Kamija a danas ih živimo. Vaši zahtevi, da sudovi sude po zakonu i da pravda bude dostupna sada a ne za 10 godina, najbolji su primeri odsutnosti države u rešavanju problema svojih građana. A ako država ne postoji zbog svojih građana, zbog koga onda bitiše?

Vi i vaše porodice preživljavate svakodnevne golgote zbog problema koje su skoro sve civilizovane države već rešile, dok naša nema sluha ili hrabrosti da se suoči sa finansijskom elitističkom kastom.

Među članovima udruženja je veliki broj policajaca, žandarma, vatrogasaca. LJudi koji su samo hteli da obezbede osnovno, egzistencijalno.

Zbog svega ne smemo da ćutimo na nepravdu. Zato podržavamo vas i vaše ciljeve.

Policijski sindikat Srbije poziva svoje članove i građane da se u petak, 13.04.2018. godine, u 12 časova, pridruže protestu ispred  Apelacionog i Vrhovnog suda u Beogradu, Nemanjina broj 9.

Predsednik

Veljko Mijailović